Palazzo Dario
1720 nieruchomości znalezionych w Wenecji
- Ca' Invidia
Ca' Invidia
San Marco
2-pokojowy Apartament Ca' Invidia Wenecja cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac św. Marka w Wenecji w zaledwie 1 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Goście mogą…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 276 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - "Ca De Casanova"
"Ca De Casanova"
San Marco
Apartament "Ca De Casanova" Wenecja o powierzchni 80 m² położony jest w dzielnicy Schöneberg i oferuje widok na ogród. Pobliskie atrakcje to Kasyno w Ca' Vendramin Calergi, jedynie 1 km od…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 252 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Gorgeous Apartment In San Marco
Gorgeous Apartment In San Marco
San Marco
Ca'Pesaro znajduje się 15 min spacerem od Gorgeous Apartment In San Marco Wenecja. Santa Maria Gloriosa dei Frari też jest blisko, 1 km stąd.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 424 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Relax Terrace, Venice Historical Center
Relax Terrace, Venice Historical Center
San Marco
Kościół Il Redentore w Wenecji znajduje się 2 km od 2-pokojowego apartamentu Relax Terrace, Venice Historical Center. Gallerie dell' Accademia też jest blisko, zaledwie 12 min pieszo stąd.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 617 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - San Marco 1658
San Marco 1658
San Marco
Apartament San Marco 1658 Wenecja położony jest w dzielnicy San Marco, z widokiem na miasto. Gmach Teatro Goldoni znajduje się jedynie 350 m od apartamentu, podczas gdy Most Rialto znajduje się w…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 173 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Dimora Marciana
Dimora Marciana
San Marco Centrala, cicha okolica - 50m
Najlepsze dla par-
Idealna lokalizacja w sercu Wenecji
-
Elegancko urządzone pokoje w stylu weneckim
-
Dostęp do herbat i kawy przez cały dzień
od
US$ 123 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny -
- Lover'S Nest In San Marco Square
Lover'S Nest In San Marco Square
San Marco
Casa dei Tre Oci jest maksymalnie 1 km do 1-pokojowego apartamentu Lover'S Nest In San Marco Square Wenecja, podczas gdy Wieża zegarowa na placu św. Marka znajduje się zaledwie kilka kroków stąd.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 246 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Palazzo San Samuele - Elegant Apartment In San Marco
Palazzo San Samuele - Elegant Apartment In San Marco
San Marco
Palazzo San Samuele - Elegant Apartment In San Marco Wenecja o powierzchni 150 m² położony jest w dzielnicy Schöneberg i oferuje widok na miasto. Santa Maria della Salute leży w odległości tylko 6…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 505 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Ca' Sansovino
Ca' Sansovino
San Marco
Czołowy Apartament Ca' Sansovino Wenecja położony jest w dogodnej lokalizacji w dzielnicy San Marco i oferuje widok na miasto. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 229 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Ca' Dell'Ulivo Private Garden
Ca' Dell'Ulivo Private Garden
Sestiere Dorsoduro 789
Teatr Malibran leży w odległości 1 km. Wenecja Marco Polo znajduje się w odległości 20 minut jazdy od Apartament Ca' Dell'Ulivo Private Garden Wenecja o powierzchni 70 m².Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 612 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Ca' Del Bacino - San Marco
Ca' Del Bacino - San Marco
San Marco
Wieża zegarowa na placu św. Marka leży w odległości mniej niż 1 km. Wenecja Marco Polo znajduje się w odległości 20 minut jazdy od Apartament Ca' Del Bacino - San Marco Wenecja o powierzchni 50 m².Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 370 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Ca' Pestrin Suite House - San Marco Square
Ca' Pestrin Suite House - San Marco Square
San Marco
Jeśli masz wczesny lot z Wenecji, Ca' Pestrin Suite House - San Marco Square Wenecja leży 5 km od lotniska Wenecja Marco Polo.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 493 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Corte Contarina Luxury Apartment San Marco Venice
Corte Contarina Luxury Apartment San Marco Venice
San Marco
Museo di Storia Naturale di Venezia znajduje się tylko 1 km od 2-pokojowego Corte Contarina Luxury Apartment San Marco Wenecja, a Ca'Pesaro - około 25 min pieszo.Zobacz szczegółowe informacje+Więcej informacjiSprawdź ceny - Rooftop San Marco
Rooftop San Marco
San Marco
Most Rialto jest tylko 1 km od obiektu, podczas gdy Wieża zegarowa na placu św. Marka znajduje się 17 min piechotą od apartamentu Rooftop San Marco Wenecja o powierzchni 90 m².Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 384 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Exclusive Apartment In Venice City Centre
Exclusive Apartment In Venice City Centre
San Marco
Pałac Dożów znajduje się w odległości mniej niż 550 m od Exclusive Apartment In Venice City Centre, natomiast Most Rialto znajduje się w odległości maksymalnie 8 min pieszo.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 550 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Venezia-San Marco View On Luxury Shopping Street
Venezia-San Marco View On Luxury Shopping Street
San Marco
Teatr Malibran znajduje się mniej niż 1 km od czołowy Apartament Venezia-San Marco View On Luxury Shopping Street, natomiast Bazylika św. Marka w Wenecji znajduje się maksymalnie 13 min spacerem.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 391 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - On The Roofs To Piazza San Marco - Venezia
On The Roofs To Piazza San Marco - Venezia
San Marco
Most Rialto i Bazylika św. Marka w Wenecji znajdują się odpowiednio w odległości około 20 min piechotą i mniej niż 1 km od Apartament On The Roofs To Piazza San Marco - Venezia o powierzchni 95 m².Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 272 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - San Samuele Venezia Centro+ Wellness Pool Jacuzzi
San Samuele Venezia Centro+ Wellness Pool Jacuzzi
San Marco
3-pokojowy Apartament San Samuele Venezia Centro+ Wellness Pool Jacuzzi położony jest w pierwszorzędnej lokalizacji w dzielnicy San Marco w Wenecjizaledwie 14 min spacerem od miejsc kultu religijnego…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 322 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Lagoon Apartments
Lagoon Apartments
San Marco Blisko zabytków - 300m
Najlepsze dla par-
Spa na miejscu zapewniające relaks
-
Basen z widokiem na miasto
-
Wyposażona kuchnia w każdym apartamencie
od
US$ 177 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny -
- San Marco, Corte Privata, Nuovo, Adatto Per Coppia
San Marco, Corte Privata, Nuovo, Adatto Per Coppia
San Marco
1-pokojowy apartament San Marco, Corte Privata, Nuovo, Adatto Per Coppia Wenecja położony jest w dzielnicy San Marco i oferuje widok na miasto. Museo di Storia Naturale di Venezia znajduje się 18 min…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 311 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny
Last-minute discounts for spontaneous travelers!
od
Odblokuj tę limitowaną ofertę już teraz!
Sprawdź ceny